نتایج جستجو برای عبارت :

الحمدالله

راز و نیـازِ امشـبم تأثیـر داردوَالله دیـدارِ عـلی تکبـیر داردبالایِ چشمْ ابرو که نَه…شمشیر داردهر نقطه از هرخطبه اش تفسیر دارد
زیـباتر از زیبـاتر از زیـباست آریاو هم عـلیِّ عـالیِ اعلاست آری
کامَش که با گلبوسه یِ ارباب وا شدذکرِ لبِ کـرب و بلا شـکرِ خـدا شدآمـد به دنـیا عـزّتِ ایـرانِ ما شدعَرشِ خدا با دیدنِ گهواره …تا شد…
خَم شد که بُگْذارد دو دیده زیرِ پایشلـرزیده عـالَم با تکـان‌های عَـبایَش
لبخنـدِ او شد باعـثِ لبخـندِ اربابنام
من که میدانم، تو به حالِ من آگاهی، مرا می بینی و تحت هر شرایطی دوستم داری :) من هم قول میدهم تحت هر شرایطی سپاسگزار باشم، بخاطر همه چیز و هر اتفاقی قدردان مهر و مهربانیت باشم :)
سرشار از حس خاصِ زندگی کردن هستم، میخواهم تا هر وقت که زنده ام، امیدوار بمانم و در هیچ لحظه از یادت غافل نشوم، تو در قلب من هستی، قسمتی از وجودم که به آن عشق میورزم :)
دوستت دارم :) 
صبح باشه
بعد پیاده روی نون بربری بگیری
سفره بندازی
و چای عشق بریزی
و بنشینی به تماشای این همه زیبایی های زندگی
پ.ن
زندگی پر از دوست داشتنه
شکر میکنم خدا را به خاطر اینکه یه روز دیگه بهم فرصت داد تا این همه زیبایی رو ببینم
الحمدالله علی کل حال
الحمدالله اوضاع رو که در مجموع نگاه مبکنم و بررسی میکنم خوبه
سختی‌هایی هست طبیعتا، ولی مشکل لاینحلی نیست.
بنظرم سختیاش بیشتر از جنس تعدد و ترسه. تعدد مواجه با ترس

عکس رو در شرکت گرفتم و در صف انتظار مطب دندون‌پزشکی ادیت کردم، ۸ بهمن ۱۳۹۷، با عنوان همگرا
#انسان_در_جستجوی_معنا#ویکتور_ای_فرانکل#صوفی_فتیده
این منحصر به فرد بودن و بی همتایی است که افراد را از یکدیگر متمایز می کند و به وجود هر فردی معنای ویژه ای می بخشد...هنگامی که بپذیریم که هیچ شخصی نمی تواند جای شخص دیگری را بگیرد، مسئولیت هایی را که  در زندگی به ما واگذار شده می پذیریم و آن را ادامه می دهیم تا همه ی عظمتش را درک کنیم.شخصی که از مسئولیت خود در قبال بشریت آگاه است و می داند انسان هایی وجود دارند که از صمیم دل و از ژرفای وجود در انتظا
سلام بر رفقای گل گلاب
حال و احوال؟ 
چند وقتی رو مود وبلاگ نویسی نبودم 
الحمدالله به دعاهای خوب شما و انرژی دادناتون بهترم :) 
ترانه خانم ما که برگشت؛ رفتنشم ربطی به من نداشت تلگرام خودش انگار یه مشکلی پیدا کرده بود که اکانت جدید باز کرد و اومد! 
این یکی دو ماه که اسیر شدیم تو خونه هامون و نمیتونیم تکون بخوریم مُدام یاد پرنده های طفلکیی هستم که سالیانیه بعضیا تو قفس نگه میدارن!
ادامه مطلب
بسم رب الرفیقکاش که کودکی لحظه ای کوتاه لبخند بر لبش آمده باشد، و لبی به ذکر شما باز شده باشد؛ همین.عیدی ما بود که در هوای شما نفس بکشیم و چه خوب میزبانی و چه خوب مولایی..الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین و الائمه المعصومین علیهم السلام.+غدیر 1440.
الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 
الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 
سلام
خدایا شکر
خدایا صد هزار مرتبه شکر...
خدایا تمام تلاشمو انجام میدم،عین حرفم عمل کنم.
وصبوری...
درسته تجربه سختی بود،این که می گفتند کمرم شکست ،واقعا فهمیدم که یعنی چی کمرم شکست..
خانم زینب ع فدای دل شما ..ما که کسی و یا چیزی نیستیم...
تمام تلاشمون میکنیم ،مراسم برادرم قرآن ختم بشه،آخه خودش هم وصیت کرده...
خدایا از تقصیرات همه بگذر...
الهی و ربی من لی غیرک
سلام
خدایا شکر
خدایا شد هزار مرتبه شکر...
خدایا تمام تلاشمو انجام میدم،عین حرفم عمل کنم.
وصبوری...
درسته تجربه سختی بود،این که می گفتند کمرم شکست ،واقعا فهمیدم که یعنی چی کمرم شکست..
خانم زینب ع فدای دل شما ..ما که کسی و یا چیزی نیستیم...
تمام تلاشمون میکنیم ،مراسم برادرم قرآن ختم بشه،آخه خودش هم وصیت کرده...
خدایا از تقصیرات همه بگذر...
الهی و ربی من لی غیرک
                                    به نام خداالحمدالله توانستیم اولین مسابقه تیم مقابل تیم بسیار قوی شهید حسینی با نتیجه  ۱-۳پیروز بشیم .
بازی بعدی مقابل تیم سرسخت ولی عصر می باشد امید واریم باتمرین های بسیار اون بازی رو هم ببریم تا جایگاه خودمون رو توی جدول مستحکم کنیم.
مسئولین یک مؤسسه خیریه متوجه شدند که وکیل پولداری در شهرشان زندگی می‌کند و تا کنون حتی یک ریال هم به خیریه کمک نکرده است. پس یکی از افرادشان را نزد اوفرستادند..مسئول خیریه: آقای وکیل ما در مورد شما تحقیق کردیم و متوجه شدیم که الحمدالله از درآمد بسیار خوبی برخوردارید ولی تا کنون هیچ کمکی به خیریه نکرده‌اید.نمی‌خواهید در این امر خیر شرکت کنید؟وکیل: آیا شما در تحقیقاتی که در مورد من کردید متوجه شدید که مادرم بعد از یک بیماری طولانی سه ساله، ه
در این صفحه گزارش و تصاویر مربوط به کارگاه مدیریت زمان و برنامه ریزی را که در 12 جلسه در حال برگزاری است مشاهده می کنید.این کلاس با ظرفیتی 20 نفره برپا می شود که الحمدالله با گذشت نیمی از آن مورد استقبال شرکت کنندگان واقع شده و تا اینجای کار توانسته اند برنامه هایی برای مدیریت روزانه زندگی خودشان تدوین کنند و از این پس در جلسات باقی مانده بر اجرای عملیاتی این برنامه تمرکز می شود.

ادامه مطلب
امشب شب تولدمه
حذف وبلاگ زده بودم اما از اونجایی که همیشه تولدام و با شما جشن گرفتم لغو حذف زدم....
(مطلب فوق حذف شد
تصمیم گرفتم از امشب بالغانه تر رفتار کنم 
پشت سر محمد انقدرحرف نزنم!!!
فعلا همسرمه)
مریم امروز اومد سورپیرایزم کرد
خیلی خوش گرشت الحمدالله
من زنده ام!
ببخشید نگرانتون کردم 
از اون روز فرصت نکردم بیام اینجا!
الحمدالله حالم خوبه
یه دوست اهل دلی دارم خیلی بچه خوب و مشتی ایه
دیروز بهم یه حرفی زد گفت آلاء حس میکنم تو برهه حساسی از تاریخیم تا میتونی خودت و بساز و قوی شو
دارم فکر میکنم چطور میشه قوی شد؟
شما میدونید؟
دینی،مذهبی،اعتقادی،عقلی
وبلاگم شده مثل اون خونه‌های قدیمی منم شدم مثل اون پیرزنی که دم در میشینه هرکی رد میشه یه سلام علیکی باهاش میکنه و حالشو میپرسه =)
حالا بگید ببینم خوبید آیا؟! =)
خوشید آیا؟! =)
سلامتم که الحمدالله هستید دیگه؟!
چه میکنید با قرنطینه؟
چیکارا میکنید با زندگی؟!
میگذره؟!
گذشتن که مهم نیست اول و آخر میگذره =)
مهم چجوری گذشتن خالی هم نیست
مهم اینه که بدونید اونجوری که دوست دارید میگذره =)
آقا حقیقتشو بخواید دلم براتون تنگ شده =(
خیلی تنگ
بیشتر از اونچیزی که
اول چند تا نکته بگم بعد بریم سراغ ماجرای کارآموزی
اول اینکه یکی-دو روز تب داشتم که با سرم و کپسول ایبوپروفن فعلا الحمدالله وضعیت بهتری دارم.
دوم اینکه قالب رو تغییر دادم و اسمم رو از پایین پست‌ها برداشتم و قسمت نظرات رو از زیر پست‌ها برداشتم و عنوان وبلاگ رو عوض کردم؛ صرفاً جهت ردگم‌کنی! بلکه کارساز افتد!
سوم اینکه الان یه جوری نفخ کردم که هر کی ندونه فکر میکنه 5 ماهه حامله‌م! لااقل خودم که همچین حسی دارم :)
خب بریم سراغ ماجرای کارآموزی...
میش
انگار که زمان به عقب برگشته باشد گوشی‌های هوشمندمان به اندازه‌ی یازده دو صفرها تنزل پیدا کرده‌اند،با درد بدن‌هامان چه کنیم!؟
صبح‌ها عادت داشتم اول کانالهایم را چک کنم،الحمدالله که هیچوقت خبر خوبی نبود زلزله بود اگر نه گران‌تر شدن یا نماینده‌ای  که جایی چیزکی بگوید و ما ببینیم بعد سر تکان دهیم که باورت میشود این مجلس ماست و این‌ها نماینده‌های ما؟ بعد برویم به زندگیمان برسیم.
صبح که بیدار شدم حس میکردم از دنیا بریده شده‌ام ،یعنی آن بی
نمی ‌توانم زیاد به مردم کمک کنم، ولی تا جایی که بتوانم کوتاهی نمی ‌کنم برای همین همیشه کفش ‌هایی که ارزان به ‌فروش می‌رسند را می‌ خرم و تعمیر می‌ کنم تا حداقل کفش‌ ها یک ‌سال خوب کار کنند و بعد آن را به افراد نیازمند هدیه می ‌دهم، این کار را هم به برادر کفاشم پیشنهاد دادم و الحمدالله استقبال کرد. معتقدم یک انسان تا فعالیت نکند به جایی نمی ‌رسد، هرکس باید در حد توان و طبق لیاقت و معلومات خودش کار کند، کسی از تنبلی به جایی نمی ‌رسد؛ به هر ع
توی اینستا با قلم و سبک نوشتنش آشنا شدم.استوری هایی که پر بود از معرفی کتاب و فیلم های روز تا بهترین های دنیای کلاسیک و سال های هزاو نهصد و گاهی تهران گردی ها و ایران گردی هایشان.از دوشنبه های قصه های فرودگاهی تا  چهارشنبه های کلاسیک.بین تمام این ها روضه های ناگهانیشان چیز دیگری بود.توی پروفایل نوشته بود: یک دکتر شهرویوری چپ دستی که درس طلبگی هم می خواند.
همین یک خط معرفی کافی بود تا اسم {دکی طلبه }را برایش انتخاب کنم.و امروز به تقلید از این قلم
روزی مروان بن حکم فرمانروای مدینه به امام سجاد(ع) گفت:نامت چیست؟ حضرت فرمود:علی
مروان پرسید:نام برادرت چیست؟ امام (ع) پاسخ داد : نام او هم علی است.
مروان با خشم گفت:آه علی علی .....چه خبر است؟ مثل اینکه پدرت میخواهد نام همه پسران خود را علی بگذارد!!
امام سجاد (ع) می فرمایند:نزد پدرم آمدم و ماجرا را بازگو کردم
امام حسین(ع) فرمودند:اگر یکصد پسر داشته باشم دوست دارم نام همه آنها را علی بگذارم

ویژگی جوانان عصر ظهور:
یکی از ویژگیهای جوان عصر ظهور باید ای
شبی دختر مسلمان از نیویورک امریکا از دانشگاه به سمت خانه می رفت که پس از مدتی متوجه شد مردی با ژاکت کلاه دار که سعی در پنهان نمودن چهره اش داشت او را تعقیب می کند.
دختر بسیار وحشت زده شروع کرد به خواندن آیت الکرسی و توکل کرد به خدای سبحان و تعالی.
الحمدالله بخیر گذشت و دختر به سلامتی خانه رسید.
ولی فردای آن شب در اخبار شنید که دیشب دختری در همان محل و همان ساعت به قتل رسیده و جسد دختر را در میان دو ساختمان پیدا کردند.
پلیس از مردم خواست که اگر ک
یکی از اقوام بیماری ای بی داره 
قبلا لاجبش نوشته بودم یه پسر ۱۳سالست و خیلی اهل دلِ
از اون ها که بوی خدا میدن...
هزینه های درمان این بیماری خیلی بالاست 
خودم شاهد بودم پدرش کامیونش و فروخت خونش و تو تهران فروخت تا بچش بتونه راحت زندگی کنه و همه اینها خرج پانسمان های این پروانه ای نازنین شد
از بچگی تعزیه خون بود
پیرش نذر سلامتی پسر هرسال تعزیه برپا میکرد....
ابولفضل آرزوی سفر کربلا داره...هرشب جمعه تو اینستا پست میذاره و از ارزوش میگه
ادم های خیر
تو رسیدی که به این مرده کمی جان برسد
تا به این روح کویری، نم باران برسد
آمدی در دل من سلطه براندازی تا-
دوره ی سلطنت غصه به پایان برسد
قبل تو چاه غم و، حال در این محبس عشق
یوسف از چاه کشیدی که به زندان برسد
باور هیچ کسی نیست که با معجزه ات
کافر عشق چنین ساده، به ایمان برسد
پا به پای تو به پابوسی او خواهم رفت
باید این قصه در آخر به خراسان برسد
#احسان_نصری
پ.ن: امسال امام رضا ع جان هنوز ما رو نطلبیده
یادش بخیر ازدواج دانشجویی مشهد
ایشالله که قسمت بشه
هرکسی برای خودش چارچوب هایی داره و این چارچوب ها براش مهمه!
یکی از مهمترین چارچوب ها برای من صمیمیت با جنس مخالفِ
هیچوقت دلم نمیخواد با یه اقا صمیمی بشم!!!
نه اینکه قربون صدقش برم! اینکه من و جای شما تو صدا کنه از نظر من احساس راحتی میکنه! هیچوقت هیچ مذکری و تو صدا نزدم!!!! همیشه خیلی محترمانه صحبت کردم و این توقع رو هم دارم که مثل خودم باهام برخورد کنه!
و نقض این قانون و بی احترامی به خودم میدونم
با برادرشوهرم تو یه خونه زندگی میکردیم و الان هم تق

شخصی بنام عبدالله ابن یحیی وارد بر امیرامومنین (علیه السلام) شد و بر کرسی که آنجا بود نشست
افتاد و سرش شکست  حضرت (ع) سرش را پانسمان کردند
و فرمودند: الحمدالله الذی جعل تمحیص ذنوب شیعتنا فی الدنیا بمحنتهم
خدا را شکر که شیعیان ما در همین دنیا سزای اعمالشان را می بینند،
پرسید خطای من اینجا چه بود؟ فرمود بسم الله نگفتی و نشستی  (تفسیر برهان ج1 ص45)

بسم الله

تابستونا برام فرقی نداشت که امروز شنبه است یا پنج شنبه
ولی وقتی مهر میاد(هرچند برای ما که بوش از شهرویور اومده) دیگه شنبه میشه شنبه و وپنج شنبه جمعه میشه زندگی!
بعد از ۳۳ ساعت کلاس نشستن تو یه هفته، امروز یهویی حس کردم قشنگ تر از پنج شنبه نداریم اصلا:)
قشنگیشم معلومه برای چیه
برای شنبه تا چهارشنبه!!!
اصلا اینا ملازم همن:)) نذارین بحث رو فلسفیش کنم
خلاصه اینجا هوا خوبه
درختا هنوز سبزن
و آسمون دیروز اینقدر خفن بود که در تصویر م
عصره. از اون عصرای دلچسپ و خنک و کمی سرد ..چراغای شهر کم‌کم دارن روشن میشن و این فضا و این آسمون و نفس کشیدن تو این بهشتِ کوچیک میتونه بهم یادآوری کنه که چقدر خوشبختم.
درخت گوجه سبزمون امسال زیاد ثمر داده و من و داداش مثل قبل سرش دعوا نمی‌کنیم الحمدالله :))) خیلی‌هم خوشمزه ن .
بعدازظهر با آنا رفتیم چیپس و آبمیوه و شکلات خریدیم و رفتیم تپه. خوردیم و دو ساعتی حرف زدیم و لذت بردیم از خوشگلی های دنیا. خوشحالم که هست. رفاقت ما برای هر دوتامون نعمته.
تص
درست نمی‌دانم چه فعل و انفعالاتی در بدن رخ می‌دهد که منجر به دوست داشتن کسی می‌شود!دیشب به دوستی که فکر می‌کردم دلش را شکستم پیام دادم و الحمدالله انگار روابط دوستی ترمیم پذیر است! خوشحال شدم. از تهِ دل!امروز صبح به مقصدِ مدرسه در ماشین نوابی نشسته بودم و داشتم فکر می‌کردم که من چقدر نوابی را دوست دارم! از تهِ دل! درست است که از تیپ و لباس پوشیدنش خوشم نمی‌آید، اما حسن خلق و دائم الخنده بودن و خیلی دیگر از اخلاقیات خوبش مرا جذب کرده است.همی
سلام
واقعا فضای مجازی حرف چقدر اثر داره..جدا این میگم.این مذهبی ها  برا اینکه  به خودشون قوت قلب بدهند یا بگیه مثالا راه راست هدایت کنند ..مثالا میگند صبر میوه اش شیرین،صبر کنید واقعا نتیجه عالی می بینی و یا میگند به برکت وجود فرزند این طور شد اون طور شد...میگم خودشون مسخره کردند البته تو دلم می گفتند..البته ثمر نوشته و حرف های منفی که خواندم و شنیدم هست البته تقصیر از اون دست از بچه مذهبی ها هم هست این حرف ها با عمل و در فضای مجازی بین دوست و اشن
به نام خدا 
با عرض سلام و خسته نباشید به طلاب و اساتید محترم.
 الحمدالله با تلاش های انجام شده چند تن از طلاب جوان سایت رسمی خبرگزاری حوزه علمیه میبد راه اندازی شد.
ما در این سایت جدای از اطلاع رسانی درباره اخبار مربوط به حوزه پیگیر مطالبات و فعالیت های طلاب و اساتید از کادر اداری حوزه علمیه صورت میگیرد.
از شما طلاب عزیز درخواس داریم که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال بفرمایید تا مایه رشد روز افزون ما بشود.

به نام خدا 
با عرض سلام و خسته نباشید به طلاب و اساتید محترم.
 الحمدالله با تلاش های انجام شده چند تن از طلاب جوان سایت رسمی خبرگزاری حوزه علمیه میبد راه اندازی شد.
ما در این سایت جدای از اطلاع رسانی درباره اخبار مربوط به حوزه پیگیر مطالبات و فعالیت های طلاب و اساتید از کادر اداری حوزه علمیه صورت میگیرد.
از شما طلاب عزیز درخواس داریم که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال بفرمایید تا مایه رشد روز افزون ما بشود.

وی روز جمعه ۲۲ شعبان ۱۳۴۵ قمری (۵ اسفند ۱۳۰۵ خورشیدی) در  به دنیا آمد. پدرش علی‌محمد و جدش محمدکریم و جد اعلایش محمدباقر و جد بالاتر محمدصادق بوده‌اند.
پدربزرگش محمّدباقر در «سرای نو» شیراز تاجر بود، لباسی شبیه لباس روحانیّت می‌پوشید و پیوسته در مسجد مولای شیراز به جماعت حاضر می‌شد و محترم و معتمد بود. جدّش محمّد کریم فرزند محمّدباقر که او نیز عمّامه‌ای بر سر داشت و در بازار در اثنای کار، کلاه پوستینی بر سر می‌گذاشت، در سرای گمرک شیراز و
سلام 
الان که دارم می نویسم اشک هام داره می ریزه ... 
تقصیر خودمه ... رفتم یکم از پیاهای قبلمون‌ مونده بود رو میخوندم دلم گرفت ... 
نمیدونم چطورمه ..‌ واقعا نه میدونم چطورمه نه میدونم چی میخوام از زندگی ... 
فقط میدونم حالم خیلی تعریفی نداره ...
این روزا روزهای خوبیه برای خونواده ما ... مخصوصا برا فاطمه ... خیلی خیلی شوهر خوبی داره اونقدر براش خوشحالم که حد نداره ..‌ فاطمه دختر پاک و خوبیه ... حقش بود این زندگی خوب ... حرف زدناش و پیام بازیاش یاد خاطره رو
الحمدالله رب العالمین علی کل حال.... 
نمیدونم برای کدوم نعمت ازت تشکر کنم
فقط این چند روز انقدر لطفت روی سرم بارید که هرلحظه فقط دلم میخواست بغلت کنم و ازت تشکر کنم
ممنونم ازت خدایا که شدم امام رضایی
ممنونم ازت امام رضا جان جان
بخاطر مهمون نوازی خوبتون
اخ که چقدر برف روز اول لذت بخش بود
نقل از آسمون میبارید.... 
و احساس میکردم همه این هارو برای حال دل من تدارک دیدید
میدونید چقدر من عاشق برفم
وقتی ساعت 4صبح از ون پیاده شدیم برف شروع به باریدن کرد

رمان مسافر کربلا: داستان آرزویی که به کربلا ختم می شود.

معرفی:
رمان مسافر کربلا : سیدمهدی شجاعی
وقتی کسی به زیارت امامی می ­رود می­گویند طلبیده شده است. این کتاب داستان یکی از همان طلبیدن­ های عجیب است که عقل آدم به آن قد نمی­ دهد و هاج و واج می­ ماند.
خلاصه:
داستان پسر بچه­ ی لالی است که به صورت اتفاقی با کاروان کربلا رو به رو می­شود و بدون اطلاع و مدارک لازم با آن­ها همراه می­ شود و در این جریان اتفاقات جالبی برای او پیش می ­آید.
بریده کتا
بسم الله الرحمن الرحیم الحمدالله رب العالمین
اللهم صل علی محمد و آل محمد
با خود فکر می‌کردم «چقدر از زندگی خود را بر اساس حقایق قرآن زندگی می‌کنی؟» 
چند درصد؟
کدامیک از کارهایت عین آیه قرآن است؟
کدامیک از رفتارهایت برگرفته از قرآن است؟
تو با قرآن چه نسبتی داری؟
چند درصد؟
با خود فکر می‌کردم «حظ و بهره‌ام از قرآن چیست؟»
رابطه‌ام با قرآن بهتر شده‌است یا نه؟ چرا بهتر چرا نه؟
به خود گفتم: خیلی از کارها را فراموش می‌کنم با قرآن تطبیق دهم و این
معصومه دنبال کار میگرده و میگه فکر و خیال منم میکنه! و من گفتم فکر خودتو بکن فکر منو چرا میکنی 
سنم رو به روم آورد و گفت 24 سالته من 6 سال بعد از توام و اینه وضعم تازه من دکترم و برام کار نیست!!!
کتاب خوندن هام رو به روم آورد و میگه اینا کار نیست تفریحه! باهوش خانوم صد سال قبل از تو من خودم درد هامو پیدا کردم نیازی ندارم تو به روم بیاریشون! 
تغییر رشته ای که انجام دادم رو به روم آورد و گفتم که چوب غرورم رو خوردم.
بیکاریم رو به روم آورد اینو نتونستم چیز
+آقای محترم شنبه اولین امتحان زبانشو داره؛ برای این بچه مون دعا کنین :| استرس داره :))
من این امتحانو ندارم الحمدالله. 
جفتمون روزی بیست سی بار خدا رو شکر میکنیم که من اینو ندارم وگرنه به احتمال 99 درصد دیگه دیوونه شده بودم؛ از نوع زنجیری :))
واقعا در توانم نبود یه امتحان دیگه به برنامه م اضافه شه و سه تا امتحان زبان داشته باشم.
همینطوریشم حس مفلوک بودن و طفلکی بودن دارم و حس میکنم اینقدر کتک خوردم که بدنم درد میکنه :| :/

+به عکسای پارسال پاییز نگاه
من همیشه درگیر جبر جغرافیایی بودم. که چرا باید الان اینجا باشم؟ در مقیاس کوچیکش محله و در مقیاس بزرگترش شهر و کشور! که مثلا کاش الان وسط یه کشور مرفه‌ِ بی‌درد (از کشورهای اسکاندیناوی مثلاً!) می‌بودم. یه اتاق کار کوچیک می‌داشتم، صبح به صبح چند صفحه از رمان جدیدم رو می‌نوشتم. بعد مطالعه و کارهای پژوهشی؛ بعدشم شرکت کردن توی چند تا جلسه ادبی و آخر شب هم دیدن یکی دو تا فیلم و خوندنِ کتاب و...
الان اما بعد از جبر جغرافیایی، درگیر جبر تاریخی شدم! که
رمان مسافر کربلا: داستان آرزویی که به کربلا ختم می شود.

معرفی:
رمان مسافر کربلا : سیدمهدی شجاعی
وقتی کسی به زیارت امامی می ­رود می­گویند طلبیده شده است. این کتاب داستان یکی از همان طلبیدن­ های عجیب است که عقل آدم به آن قد نمی­ دهد و هاج و واج می­ ماند.
خلاصه:
داستان پسر بچه­ ی لالی است که به صورت اتفاقی با کاروان کربلا رو به رو می­شود و بدون اطلاع و مدارک لازم با آن­ها همراه می­ شود و در این جریان اتفاقات جالبی برای او پیش می ­آید.
بریده کتاب:
-سل
به نام خدا
سلام به همه
من بخش هایی از زندگی ام را که به نظرم با اولویت بودند و خیلی نیاز به توجه دارند رو تقسیم کردم به؛ 
روابط خوب با اعضای خانواده، کنکور، دانشگاه، حضور در اجتماع به واسطه شغل و یافتن پرستیژ  اجتماعی، روابط اجتماعی (از جمله انتخاب دوستان و اشخاصی که نزدیکان رو تشکیل میدن، ارتباط مناسب با افراد اجتماع و ارتباط با جنس مخالف...)، یافتن فرد مناسب به عنوان شریک زندگی، و موارد دیگه ... 
من از همه میخوام که تجربیات و یا چیزهایی که
چند وقت پیش تونستم کسی رو که باعث جراحت عمیق قلبی و روحی در من شده بود،ببخشم
تصورش رو هم نمیکردم یه روز بتونم ببخشمش 
خداروشکر که چرک های دلم رو شست و زخم هامو مرهم شد
الحمدالله
اما چند روزه دل و فکرم درگیره حرفیه که به یکی زدم و امشب بهش پیام دادم منو ببخشه
چشم انتظارم جواب بده 
چشم انتظارِ جمله‌ی « حلالت کردم » هستم
با عرض سلام و خسته نباشید.
بنده پسری ۳۳ ساله، فوق لیسانس حسابداری، الحمدالله دارای شغل دولتی ثابت با حقوق رضایت بخش، آپارتمان شخصی، ماشین و مختصری پس انداز هستم. 
با مادرم به خواستگاری دختر خانمی ۲۴ ساله رفتم که لیسانس حسابداری هستن و مشغول به کار در یک شرکت خصوصی. ایشون چادری نبودن ولی گفتن وقتی شهرستان خودشون میرن به خاطر اینکه فضا بسته‌تر هست چادر سر می کنن، ولی کلاً چادر رو چیز اضافه ای میدونن. برای خود من حجاب مهمه نه الزاماً چادر، ولی
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-  امریکا تصور میکند با شارلان  وحقه باز ی میتواند چهان وبخصوص مردم خودرا فریب دهد  بازارشامی  را درزمان معاویه لعین   ساخته وپرداخته کند وقران بر سر نیز ه  وسیاست مداران ومردم بخصوص مردم امریکا  مانند عمربن عاص  سر ابوسی اشعری کلاه بگذارد- درحالکیه درور مافیا امریکا وکشورهای بوزینه صفت طرفدار خوددیوار برلین ساخته است برتمام جنایات لباس  حقوق بشری وقفداست موسائی وعیسائی برتن کرده است خیلی زودخواد
سلام خوبین ؟
الحمدالله منم خوبم :))
×طوطی ماهی شکموم مُرد :)
بهتر که مرد .همه دوستش داشتن و بقیه ماهیا رو نمیدیدن (این دنیا نباید به کسی و چیزی وابسته بود )
××اگه حوصلتون سر رفته این پست محیا رو بخونید 
اینجا 
از این اهنگ هم خوشم اومد (مخاطب هم نداره )

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می
پیامبر(صلی الله علیه وآله):ای مردم! من هرگزدرتبلیغ رسالت وآنچه ازناحیه خداوندبرمن نازل شده کوتاهی نکرده ام واکنون سبب نزول این آیه رابرای شما میگویم.هماناجبرییل سه مرتبه برمن نازل گردید وازطرف خداوندبه من امرنمودکه دراین مکان به همه اعلام کنم که علی بن ابیطالب برادرو وصی وخلیفه وامام پس ازمن خواهدبودومنزلت اونسبت به من , مانندمنزلت هارون نسبت به موسی است جزءآنکه پس ازمن پیامبری نخواهدبود.ای مردم! علی بن ابیطالب پس ازخداورسول او ولی وصا
پیامبر(صلی الله علیه وآله):ای مردم! من هرگزدرتبلیغ رسالت وآنچه ازناحیه خداوندبرمن نازل شده کوتاهی نکرده ام واکنون سبب نزول این آیه رابرای شما میگویم.هماناجبرییل سه مرتبه برمن نازل گردید وازطرف خداوندبه من امرنمودکه دراین مکان به همه اعلام کنم که علی بن ابیطالب برادرو وصی وخلیفه وامام پس ازمن خواهدبودومنزلت اونسبت به من , مانندمنزلت هارون نسبت به موسی است جزءآنکه پس ازمن پیامبری نخواهدبود.ای مردم! علی بن ابیطالب پس ازخداورسول او ولی وصا
پنجشنبه که امتحان باکتری ها رو دادیم ، با الهه انقدر تو دانشگاه موندیم که جز صدای بلبل ها و هوهوی باد دیگه صدایی نیومد . اومدم خونه پنلم رو باز کردم که بنویسم ترم چهار تموم شد و از سختی هاش بگم و از درس هایی که ازش  گرفتم اما دیدم چیز زیادی از این ترم یادم نمونده . انگار همه ی اتفاقات تو یه روز افتاده. انگار همه ی این  درس های وحشتناک  رو تو یه روز داشتیم . یه روز که یا نمیتونی ازش چیزی بنویسی یا اگه بخوای بنویسی صد روز طول می‌کشه ... . این ترم تموم
پنجشنبه که امتحان باکتری ها رو دادیم ، با الهه انقدر تو دانشگاه موندیم که جز صدای بلبل ها و هوهوی باد دیگه صدایی نیومد . اومدم خونه پنلم رو باز کردم که بنویسم ترم چهار تموم شد و از سختی هاش بگم و از درس هایی که ازش  گرفتم اما دیدم چیز زیادی از این ترم یادم نمونده . انگار همه ی اتفاقات تو یه روز افتاده. انگار همه ی این  درس های وحشتناک  رو تو یه روز داشتیم . یه روز که یا نمیتونی ازش چیزی بنویسی یا اگه بخوای بنویسی صد روز طول می‌کشه ... . این ترم تموم
حرز حضرت فاطمه زهرا یکی از حرزهای پرفضیلت و عظیم الشان می باشد که دارای خواص و فوائد زیادی می باشد . این حرز برای رفع تب شدید بسیار موثر است …
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید 
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید,حرز حضرت فاطمه,حرز فاطمه زهرا,حرز مجرب رفع تب شدید,حرز قوی و تضمینی رفع تب,حرز قرآنی برای رفع تب,قوی ترین حرز برای رفع تب شدید,مضمون نیایش و حرز حضرت فاطمه,خواص و فضیلت حرز حضرت فاطمه
حرزی که حضرت فاطمه (س) به
سلااام
حالتون چطوررره؟
خیلی وقته پست نذاشتم ؛ گفتم بیام و عرض ادبی کنم ( متن فاقد مطالب مهم هست! )
دقایقی پیش رفتم در یخچالو باز کردم بعد دیدم اع چقدر خیارهای کوچولو موچولو و خوشگلی تو یخچاله بعد خلاصه یدونه برداشتم و با نمک داشتم خرچ خرچ میخوردم (جاتون خالی :))) بعد رفتم سر گوشیم و همینجوری الکی "خیار" رو تو اینترنت سرچ کردم ...
و شکست روحی خوردم! نوشته بود خیار از خانواده کدو قلیایی (که آشنایی خاصی باهاش ندارم) و سرده کدوییان هست! 
کوفتم شد :( 
چرا
طبق احکام چند روز اول بعد از عقد ویژه خانم جدید است و بعد حق قسم بوجود میاد. ما هم این دوران رو الحمدالله به خوبی و خوشی سپری کردیم. خدا رو شکر از تعدد راضی هستم.در جواب دوستانی که می پرسن  اذیت نیستی و چه حسی داری... باید بگم فکر کنید جاری ، خواهر، خواهرشوهر، مادر شوهر پیشتون زندگی می کنه ... اذیت می شید ؟ خوب تجربه من هنگامی که اونها چند روز پیشم بودن اینجوری بود : کارهای خونه رو باهم انجام می دادیم و درد دل می کردیم و از هر دری صحبت می کردیم و .... .
دیشب بارون شدیدی می‌اومد و رعد و برق می‌زد.از لای آجرها هوای سرد می‌زد به پاهام و سرم. تو همون تاریکی یه شال پیچیدم دور سرم و پتو رو تا روی گردنم بالا کشیدم و دوباره خوابیدم. پارسال یه شب حدود شیش و هفت صبح دیدم صدای چک چک آب می‌آد و محکم می‌خوره به تلویزیون. بلند شدم فوری یه ظرف پیدا کردم، گذاشتم زیر قطره‌های آبی که از سقف می‌چکید و بعد فوری چند قطره آبی که پاشیده بود رو کتابا رو پاک کردم و با تیشرت و دمپایی رفتم پشت بوم و برفا رو کنار زدم. او

سلاااام و صدسلام من اینبار اومدم با شیرینیه محبوووب و دوسنداشتنی ک بعید میدونم کسی دوست نداشته باشه یا تابحال امتحان نکرده باشه طعمشو.... اون قدیم الایام دوران جوانی کجایی ک یادش بخیر میرفتیم خونه مامان بزرگمون ب عشق مامان بزرگمون بابابزرگمون اصن مدیونین فک کنین بخاطر این دلبرکا میرفتیم اصن ما ک الحمدالله شکمو نیستیم والااااا بوخودا علی الخصوص مننننننن حالا شماهارو نمیدونمواقعااااااا عطر و طعمش معرکههههه س نگم براتون.... حالا ی مدل ق
به هامون گفتم این قرارداد آخری رو هم زدم زیرش، در توجیح به اینکه چرا اینکارارو می‌کنم نوشتم که «من جوونم، الان بخوام تسلیم تصمیم‌هام بشم و جسور نباشم، کی شلنگ تخته بندازم و گستاخی کنم در برابر معاملات دنیا؟»تو ظاهر قضیه من موندم و کلی کار و قرارداد که ناتموم گذاشتمشون، و این‌ اتفاقات و اون کارفرماها سعی دارن به من حالی کنن که یه آدم بی‌مسئولیتِ از زیرکار دررو بودم. چون این‌طوری می‌تونن من رو پیش خودم و بازوهام خجالت زده کنن و شاید من رو
خببب اومدم دانشگاه نتیجه پروپوزالو بگیرم، الحمدالله موافقت شده! ولی راستش نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت :))) یعنی از طرفی استرس اینو داشتم که موافقت نشه، اونموقع چیکارش کنم، از طرفی میگفتم منکه خودم لقمه بزرگتر از دهنم برداشتم، زمینم نمیذارمش، یکی دیگه باهام مخالفت کنه خودم کمتر عذاب وجدان میگیرم :))) ولی خب موافقت شد، حتی شرط اصلاحم نخورد، که خب ما به فال نیک میگیریم.
اومدم اینو بگیرم بچه هارو دیدم، پایان نامه سابق، میخواستن یه جلسه ای
بسم اله خیرالاسماءالحمدالله الذی احل البیع والشری و حرم الغصب و الربا و صل علی محمد وآله.وبعد حضور یافت در عالی محفل شرع مطاع عالیحضرت سعادت آیت آقا احمد خلف مرحمتشان فخرالحاج حاجی محمد جعفر نراقی و دانسته و فهمیده بیع نمود و بفروخت لازما جازما صحیحا شرعیا قطعیا در حالت مایصح عنه الاقاریر الشرعیه به عالیحضرت آقا شیخ محمد خلف مرحوم آقا شیخ جعفر نراقی همگی و تمامی مجری المیاه یکطاق شایع کامل از جمله بیست طاق آب قنات رودکیه علیا(الان به روکی
طبق عادت قدیمی ام ؛
گوشه ی اتاق نشسته ام ، چراغ ها را خاموش کرده ام و صدای هندزفری هایم آنقدری بلند است که چیز دیگری را نمی شنوم .
اینگونه
میدانم دیگر هیچ چیزی پشت سرم نیست ، هیچ صدایی جز آنچه که می خواهم بشنوم به گوشم نمیرسد و اتاق آنقدری تاریک است که میتوانم سرزمین خیال را حتی با چشم باز ببینم .
خب همین شرایط برای کمی فکر کردن و جمع جور کردن آنچه که در ذهنم وقت برای مرتب شدن میخواهد ، کفایت میکند .
کمی قبل تر ها از جاده ی "نوزده" گفتم . از "چالش
گذشته سیاه سازمان مجاهدین خلق که با خیانتهای متعدد مسعود رجوی جلوه بیشتری می گیرد حاکی از فریب و دروغ سران آن و بخصوص رجوی دجال می باشد که با خیانت به همسنگرهایش آغاز شد و با جنایت های بیشمار توسط سران خائنش در حق خلق همچنان ادامه دارد .مسعود رجوی خائن در سالهای قبل از پیروزی انقلاب و هم زمان با لو دادن سرکردگان سازمان مجاهدین خلق که نهایتا منجر به اعدام همه آنها به غیر از خود او گردید ، با پیروزی انقلاب و آزادی زندانیان سیاسی توانست از زندان
خانواده من خیلی بی توجهن به خیلی اصول و احکام...
و علاقه ای هم به دونستن ندارن
وقتی هم سوالی میپرسن ازم قطعا برای گرفتن جواب نیست 
برای جدل کردنِ، برای اینکه بگن فکرت اشتباست!
همیشه مخالف کارهای جهادی و اردوهای جهادی بودن
برای همین یکی از مهمترین ملاک هام برای ازدواج ایمان و انقلابی بودن همسزم بود و اینکه دست و پام و نبنده و بند ترم نکنه!!!
که الحمدالله تو این قضیه مشکلی با همسر ندازم
اولین بار که همسر میخواست من و راهی اردو جهادی کنه برای اینک
انتخاب رشته نکردم و دیگ استعداد درخشان رو کلاً فراموش کردم . یه جورایی ناامید شده بودم.
با اینکه یکی از آشنایان از همین طریق ارشد خونده بود و ایشون گفتن برو، بزن شهرای دیگه و کلی توضیح دادن که از دست نده این فرصتو... از طرفی یکی دیگه از دوستای خودمم که اون هم مجاز شده بود برای انتخاب رشته خیلی میگفت که بیا دو تایی با هم ارشد بخونیم .اما من همچنان دو دل بودم و باز هم انتخاب رشته نکردم :)) تا مهلتش تموم شد. دوستم انتخاب کرد اما من نه :/ فرداش بهم زنگ زد
من خودم عضوش شدم. بیشتر از یکساله و بالاتر از 100 میلیون تومن (مثلا) سرمایه گذاری کردم . قبل عضویت خیلی مطالعه کنید و البته لینک های زیر رو هم بخونید:
یونیک فاینانس و اطلاعات فنی و استعلامی
توضیحات و مقاله سایت ایران هشدار

توصیه های من:
1. اصلا دلتون میخواد عضو بشید؟ اوکی , با حداقل شروع کنید و تا سودتون رو نگرفتین اقدام بعدی نکنید
2.اصل سرمایه رو بیخیال بشین . کسی تا حالا نگفته که تونسته اصل سرمایه رو دریافت کنه. البته شرایطی رو معین کردن که جسته
دوسال پیش، دهم که اومدم مدرسه‌ی جدید می‌خواستم تو مراسم بیست‌ودو بهمن مجری باشم ولی زورم نرسید. مراسم خفن و فوق‌بامزه‌ای بود، توپ پلاستیکی رو سینه‌ی یکی از بچه‌ها جاساز کرده بودن که نقش پرستار زن رو بازی کنه(با عرض معذرت). سال بعدش، پارسال، با پسره دوست شده بودم. چندتا ترک که تو استودیو ضبط کرده بودن رو برام فرستاد و گفتم واو، چه کلمات عمیقی. بعد که درموردشون باهاش حرف می‌زدم می‌دیدم هیچ درکی از چیزایی که دادن و خونده نداره. یه تکست و نص
بسم الله الرحمن الرحیم
 الحمدالله رب العالمین
 اللهم صل علی محمد و آل محمد
*تسبیحات حضرت زهرا* سلام الله علیها هدیه ای از جانب پیامبر صلی الله علیه و آله به ایشان به عنوان یاری کننده در امور است.    
یعنی با ذکر *الله اکبر، الحمدلله، سبحان الله* می توان بهترین مسیر در هر تصمیمی را انتخاب کرد کافیست یادمان باشد در هنگام تصمیم ها که به این اذکار دل بدهیم و بی حوصلگی را کنار بگذاریم. 
 یادمان باشد که انسان می تواند مثل روز و شب، خورشید و ماه و همه

یکی ازدوستان مرحوم حجة الاسلام طیّاره عارف فرزانه می فرماید: شبی در خواب آیت الله بهجت و حاج آقا طیّاره را در محرابی دیدم که مقابل هم نشسته اند و ذکر می گویند. از آنها سوال کردم چه می کنید، حاج آقا طیاره سرشان را بالا آوردند و فرمودند: ما برای ازدواج شما دعا می کنیم.
چند روز بعد خدمت حاج آقا طیّاره رسیدم و خواب خود را برای ایشان تعریف کردم. فرمودند:خواب خوبی است. خودتان آن ذکر را شروع کنید. نیّت 14هزار صلوات بکنید و هر روز صبح 110
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- به بهانه  فیلم  زمان برای شکار-که کارگردان ان  اقای  یون- سونگ-های اون- است- این فیلم دومین  فلیم ایشان است-که پس از نه سال کار انرا ساخته است- ایشانجزو کار گردان های سیاسی- کره جنوبی است – درحالیکه فیلم ها پلیسی – جنائی هستند- ولی افراد بخاطر نجات خود برای نجات وحیات-خود  دست به این اقدامات میزنند- این یک بحث درحقیقت ایدولوژیکی است- البته علی علیه السلام فرمودند اگر من را میگذاشتند جهان رااباد میکردم
من خودم عضوش شدم. بیشتر از یکساله و بالاتر از 100 میلیون تومن (مثلا) سرمایه گذاری کردم . قبل عضویت خیلی مطالعه کنید و البته لینک های زیر رو هم بخونید:

توصیه های من:
1. اصلا دلتون میخواد عضو بشید؟ اوکی , با حداقل شروع کنید و تا سودتون رو نگرفتین اقدام بعدی نکنید
2.اصل سرمایه رو بیخیال بشین . کسی تا حالا نگفته که تونسته اصل سرمایه رو دریافت کنه. البته شرایطی رو معین کردن که جسته
توی تک تک لحظاتش لبخند و خنده جاری بوده :) 
ولی خب شاید اینجا خیلی خوب نمایش داده نشه.
بله، اول بگم دوست خوب نعمت ... وامیدوارم قسمت همه بشه ... حتی یه دونش
دوستای زیادی داشتم و الحمدالله دارم ... همه خوبیا و بدی هایی دارند(مثل خود من) اما بعضیا عمیقاً خوبن :) 
امروز آزمون داشتیم، قرار بر این بود آزمون بدم و برم خوابگاه ناهار مهمون دوستان (قرارشد قیمه نثار قزوین درست کنه من بخورم ببینم چطوره آخه خیلی تعریفشو میکردند :دی) بعدم ویندوز لپ تاپ سیما (دختر
 تکلیف نوشتن با داستان نوشتن بسیار فرق دارد. یک نویسنده می نویسد، مهارت های زبانی و نوشتاری هم اگر به سطح خوبی برسد توقع یک نویسنده ی خوب چیز عجیبی نیست. اما داستان یا شعر یا مراحل بعدی نوشتن را چطور باید طی کرد؟
 می شود مقداری خوب نوشت و نویسنده شد. مثلا مقاله نوشت یا جُستار یا یادداشت. حتا می شود با همین شیوه کتاب هم نوشت. چون کتاب یک معیار کمی دارد و یک معیار کیفی. فعلا معیار کیفی را می گذارم کنار و می روم سراغ معیار کمّی. اگر معیار کمّی مثلا ب
ای شهدا! برخیزید.گویی این جاهمه چیز تمام شده است.
انگارنسل جهاد دیدۀ دیروز به خط پایان رسیده است.می ترسم اگرسراغمان نیایید وکلامی وحرفی برزبان نیاورید ماهم کم کم باورمان شودکه همه چیز تمام شده است.
باورمان می شودکه دیگر ردپایی ازشما پیش رویمان نیست وبایدبادنیای مدرن پیش رفت وپرستیژ داشت وبامحاسن آنکارد وقیافه ای اداری همه چیزمان مثل آدم شود.
اگرشما حرفی نزنید.باورمان خواهدشد که امام جلوی چشمانمان جرعه جرعه جام زهر رانوشید وهمگی گفتیم:«ال
جهت دانلود فایلهای صوتی شب اول قدر (19رمضان) 1440 به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مناجات و روضه-کربلایی جواد خسرویحجم: 10.5 مگابایت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب

سلام 
این ها درد و دل یک بیمارِ
من از درس هایی که تو دانشگاه خوندید هیچ اطلاعی ندارم
نمیدونم درسی به اسم حال روحی بیمار پاس کردید یا نه!!!
روح بیمار چقدر براتون مهمه؟
همیشه فکر میکردم دکترهای قلب باید خیلی مهربون باشن پنج سالی هست مامان تحت درمان دکتر ماهرخ فرخیِ جز بهترین و مهربون ترین دکترهایی که دیدم، تنها دکتر خوبی که دیدم ایشون بود
اون باعث شد فکر کنم همه دکترهای قلب مهربونن چون با قلب ادما سر و کار دارن
این هفته رو مجبور بودم مرکز قلب ت
بسم الله الرحمن الرحیم
تا الان در مورد جبر و اختیار از پای منبر بگیر تا درس های دینی دبیرستان خیلی خوانده بودم. در حدی هم که دیگران رو قانع کنم میدانستم، اما این که خودم کاملا قانع شوم،خیر.
تا اینکه کنکور را دادم.
رتبه ها آمد.شکه کننده بود.حال بگو ببینم این رتبه جبر و بود یا اختیار؟
اتفاقی در صحبت با مشاور فهمیدم اقتصاد را می توانم در دانشگاه تهران تحصیل کنم. بیشتر فکر کردم،سنگ ها را بیشتر با خودم وا کندم.با شک و گمان به این نتیجه رسیدم که اقتص
پاوربانک ها اقدام به طبقه بندی پاوربانک های موجود دار بازار ایران از لحاظ کیفیت و قیمت کرده که از دید مرکز پاوربانک ها به شرح زیر است:
1- رتبه اول به پاوربانک کانفلون اختصاص می دهیم این شرکت با پشتوانه قوی سال های سال است که در زمیمه تولید پاوربانک فعالیت دارد و اقدام به تولید پاوربانک می نمایید که طبق بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان ما این برند یکی از محبوب ترین و خوش قیمت ترین پاوربانک های دنیا رو تولید می کند و هر ساله پاوربانک هایی با
پاوربانک ها اقدام به طبقه بندی پاوربانک های موجود دار بازار ایران از لحاظ کیفیت و قیمت کرده که از دید مرکز پاوربانک ها به شرح زیر است:
1- رتبه اول به پاوربانک کانفلون اختصاص می دهیم این شرکت با پشتوانه قوی سال های سال است که در زمیمه تولید پاوربانک فعالیت دارد و اقدام به تولید پاوربانک می نمایید که طبق بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان ما این برند یکی از محبوب ترین و خوش قیمت ترین پاوربانک های دنیا رو تولید می کند و هر ساله پاوربانک هایی با
احمد از اداره به خانه زنگ زد و خبر موافقت چندین‌بارهٔ خانوادهٔ میهن‌دوست برای خواستگاری از دخترشان را به مادرش داد. قند توی دلِ سوسن خانم(مادر احمد) آب شد. با خود فکر کرد که الحمدالله دیگه این‌بار زری(دختر مورد علاقهٔ احمد) جواب بله را می‌دهد و خلاص!.احمد که کشته و مردهٔ زری است، قبل از این شش مرتبهٔ دیگر به خواستگاری زری رفته بود، اما هر بار به بهانه‌ای جواب رد می‌شنید.در اولین خواستگاری، به‌خاطر ریشِ احمد، جواب رد شنیده بود. احمدِ عاشق ه
بعد از اون داستانی که توی شام غریبان پیش اومد، با خودم عهد کرده بودم که دیگه با دختر خاله اینا بیرون نیام؛ اما نتونستم موفق بشم.دیشب تولد دختر خاله بود و خواهش کرد که به خاطر تولدش برم دنبالش. که اونم به بدترین شکل ممکن گذشت.از اون روزی هم که رفتم ولیمه شوهر خاله، دختر خاله ها برنامه ریزی کردن برن بیرون و منم حتما دنبالشون برم. نمیخواستم برم اما مامان بازم خامم کرد و خودمم خواستم که یه بار دیگه بهشون فرصت بدم.از یک ساعت دیر آماده شدنشون و معطلی
آن قدر عاشقیم که املا نمی‌شودمستی ما که در قلمی جا نمی‌شودزلف مرا به پنجره‌های ضریح عشقطوری گره زدند، دگر وا نمی‌شودباید که ناز داشت، کمی نیز غمزه داشتهر دختر قبیله که لیلا نمی‌شود- علی اکبر لطیفیان
زینب (سلام اللَّه علیها) نشان داد که میتوان حجب و عفاف زنانه را به عزت مجاهدانه، به یک جهاد بزرگ تبدیل کرد.[بیانات امام خامنه ای مدظله العالی در دیدار جمعی از پرستاران نمونه کشور 1389/02/01]
امروز سه شنبه 10 دیماه 1398 مصادف با 4 جمادی الاولی 1441 بمناسب
همتا پنج شنبه اومد خونمون
همسر رفته بود ترمینال دنبالش
وقتی دیدیم همو رفتیم همدیگرو بغل کردیم و روبوسی...
خیلی طفلک معذب بود
برنامه پنج شنبه مون مشاوره و کلاس آموزشی  حیات حسنی بود
مشاوره خیلی خوبی بود. 
موارد زیادی رو فهمیدیم
اینکه اصل بر چند همسری هست طبق آیه  قران . تک همسری فقط در صورتی که ترس از عدم عدالت باشه بوجود  میاید که درواقع عدالت واجبه  هم چیزی نیست که کسی نتونه انجام بده .... طبق آیه  ۳ سوره نساء . اینکه گفته شده از زنانی که شما را

نکاتی ارزشمند برای آشپزی
اصل در آشپزی، وجود عشقه. پس با عشق آشپزی کنید و چه عشقی بالاتر از عشق خداوند و اهل بیت پیامبر.
قبل از طبخ غذا نیت کنید که این غذا رو نذری درست می کنید. می‌تونید هر روز هفته رو نذر امامی که اون روز متعلق به ایشونه بکنید. حاجتی هم که بابت این نذر درخواست می‌کنید سلامتی و فرج امام زمان باشه. این طوری هم ثواب نذری دادن رو بردید، هم محبوب دل و مورد عنایت و دعایِ خیر امام زمان و مادرشون شدید، هم هر روز خانواده‌تون غذای نذری
مال ماه ذی الحجه
ماه ذی الحجه از
ماه های مقدس و شریف در نزد مسلمانان است. وقتی این ماه فرا می رسید
مسلمانان اهتمام ویژه ای به عبادت داشتند به خصوص در دهه اول ماه ذی الحجه
که در احادیث پیامبر(ص) بر فضیلت آن تاکید شده است. چنان که رسول ا... در
حدیثی می فرمایند: «عمل خیر و عبادت در هیچ ایامی در نزد حق تعالی محبوب تر
از دهه اول ذی الحجه نیست.». در بعضى از روایات آمده است، شب هاى دهگانه
اى که قرآن در سوره «والفجر و لیال عشر» به آن سوگند یاد کرده است، ش
 بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- پاسخ به مقاله –اقای محمد السلمی- فرصت طلایی- رژیم ایران برا ی تغیر رفتار – این امریکابود که مداوم از اغازانقلاب بدنبال  بوجود اوردن یک استراتژی فشار حداکثری رابه اجرا گذاشت- وتصور میکرد که  برخلاف مشروعیت عقلی  سازمانها بین المللی بود وتصور میکرد که راه رابرایران بسته استولی بلطف خداوند منان انها عقب نشینی کردند وایران پیشرفت کرد درست مانند داستان رسول اکرم صلواته الله علیه واله والسلم—کورنا و

توصیه های من:

توصیه های من:
سلام 
راستش من یه حرف هایی راجع به عشق و عاشقی داشتم که دلم می خواد بگم، شاید کمک کنه به یک سری مسائل که حل بشن، نگرانی هایی که از بین برن و در واقع ماجراهایی که تموم بشن با توجه به پست های اخیر که خوندم اینجا.
یه آقایی پست گذاشته که خانمی عاشقش شده و ول کن نیست و پای آبرو وسطه، ببینید من خودم زخم خورده این موضوعم، یعنی عاشق شدن.
می خوام تجربه ی خودم رو بگم و دیگه توی این وبلاگ نمیام، هر چند اینجا رو خیلی دوست داشتم ولی دیگه نمیام، من حدود دو سه س
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- جناب چپ
یکی از اشکالها اختلاف طبقاتی درایران را ملاک میاورند که این بحث دربین دانشجویان
جا انداخته شده بود- ولی بی انصافی زیاد است در زمان شاه حقوق ریس  سازمان خون ماهی هشتادهزارتومان بود درحالیکه
یک کسی  پشت دخل نانوانی بود حداگثر ماهی
هزارتومان بود من میدانستم  که جناب دکتر
عباسیون متخصص مغز ماهی ده هزارتومان میگیرد ونانواها حقوق انها زیاد شد همان کسی
پشت دخل مینشست حقوق  دوهزارتومان وپانصد
توما

توصیه های من:
فاطمیه 1433، مصادف با اردیبهشت1391دانشجوی
سال آخر بودم. شدیداً سردرگم و خسته. از همه جا بریده. یک روز عصر، نزدیک غروب،
توی دانشگاه فکر می کردم و قدم می زدم. راه های مختلفی پیش رویم بود و باید
تصمیمات مهمی می گرفتم برای ادامه تحصیل، برای ازدواج، برای فعالیت فرهنگی، برای
انتخاب برخی علایق متضاد، برای زندگی... هرچه بیشتر فکر می کردم و مشورت می گرفتم،
کمتر به نتیجه و اطمینان قلبی می رسیدم. گیج و سرگردان بودم. به خودم آمدم و
دیدم رسیده ام کنار مزار شهد
یک:
دیوار من ...کوتاهتر از دوستیت بود ...
راحت تو پریدی به آن سوی رفاقت!
دو:
گله کردم که چرا چشم تو از من" دزد" است ...
پاسخم می دهی:... ای یار خدایت را شکر!
سه:
روباه چشم تو ...خرگوش عقل مرا فریب می دهد ...
انگار کلاغ است و...دردهان خود ...قلب پنیر دارد ...!!!
چهار:
یوسف را گرگ ها هم نتوانستند ...بخورند!
ریباترهااز گلوی تیزدندان های گرسنه ...پائین نمی روند!
پنج:
توی رستوران ذهنم ...کباب کوبیده ای ...
میان چرب زبانی ...
می خواهم فریب اینکه گوشت هشتادو من هزار تومانی هست
گذران زندگی این را به من آموخته که بیشتر آدم‌ها از خودشان غافل‌اند و تا مشکلی برایشان پیش نیاید، هیچ حواسشان به سلامت روح و جسمشان نیست. این‌گونه افراد معمولا تا بیمار نشوند یا بیماری و نقصی در کسی نبینند، یاد سلامت خودشان نمی‌افتند. تازه بعد از بیمارشدن است که می‌گویند «آخ خدا! هیچی بهتر از سلامتی نیست.» و تازه بعد از دیدن یک آدم نابینا یا ناشنوا یا آدمی که دست و پایش را از دست داده، یادشان می‌افتد که باید قدر سلامتی و عافیت را بدانند، و
گریان روضه ایم و عزادار فاطمهعمری اسیر کوچه و بازار فاطمهجبران لطف مادریش را کجا توانتـا بی نهایتیـم بدهکار فاطمــــه
قطعاً ذهن محدود بشری نمیتواند ابعاد شخصیّت‌های آسمانی و افلاکی از قبیل فاطمه‌ی زهرا (سلام الله علیها) را محاسبه و اندازه‌گیری کند؛ [این] در شعر دوستانی که خواندند بود، عقلها توان این را ندارند که این ابعاد معنوی را تقویم کنند، تقدیر کنند، اندازه‌گیری کنند؛ لکن میشود از رفتارها الگو گرفت. مقامات معنوی، یک مسئله است؛ رفت
پای درس اخلاق آیت‌الله مجتهدی-54؛
 پنج مکانی که حرف زدن از دنیا، در آن عبادت هفتاد سال را نابود می‌کند!

پیامبر(ص) فرمودند: «در روز قیامت، از داخل جهنم عقربی خارج می شود که سر آن عقرب در آسمان هفتم است و دمش در ته زمین و دهانش هم از مشرق تا مغرب است. آن عقرب می گوید: آنهایی که با خدا و پیامبرش جنگ داشتند کجا هستند؟» 

گروه دین و اندیشه «خبرگزاری دانشجو»؛ ملا محمدعلی مجتهد، معروف به مرحوم آیت‌الله احمد مجتهدی تهرانی از علمای به نام تهران بود که
همتا پنج شنبه اومد خونمون
همسر رفته بود ترمینال دنبالش
وقتی دیدیم همو رفتیم همدیگرو بغل کردیم و روبوسی...
خیلی طفلک معذب بود
برنامه پنج شنبه مون مشاوره و کلاس آموزشی  حیات حسنی بود
مشاوره خیلی خوبی بود. 
موارد زیادی رو فهمیدیم
می گفتند که اصل بر چند همسری هست طبق آیه  قران . تک همسری فقط در صورتی که ترس از عدم عدالت باشه بوجود  میاید که درواقع عدالت واجبه  هم چیزی نیست که کسی نتونه انجام بده .... طبق آیه  ۳ سوره نساء .
در واقع  اینکه گفته شده از ز
یک:
پر روی پر ... پرنده نمی شوم ...
تنها یک بالشم ... برای خواب های تو ...
دو:
سیاهی می خورد مرا با سکوت و درد ...
درشب مراقب باشید ... توی توهمات خود ... گم نشوید ...
سه:
دوستت داشتم ...
ورفته بودم پی فرد دیگری...
چون نمی خواستم اصلا بدانی ...
که من ... دوستت دارم!

چهار:
تختخواب اندوه می خورد ...
و...
دنده های من!
اشک روی اشک تاصبح ...
مرگ نمی آمد ...
تمام زندگی دور تختخواب من ...گلوله بود!
ولی ...
به پیشانیم ...نمی رسید!
پنج:
بالخره فراموشت کردم ...
ده سال زیاد نیست!
آنقدر عادی
گزارش پایگاه خبری مجمع خادمین شهدای جهان اسلام:گفتگو با همسربزرگوار شهید مدافع حرم مهدی حسینی.‌‌

*شهیدقدس: بسم رب الشهدا و الصدیقین بسم رب الشهدا و الصدیقین ما شیعه حیدریم و سرافرازیمدل به عشق آل فاطمه میبازیمفرمانده لشکری ما عباس استدر ارتش او تا به ابد سربازیمتا کور شود هر آنکه نتواند دیدما به بارگاه اهلبیت می نازیماز صحن رقیه تا حریم زینببین الحرمین دیگری میسازیم
امشب در خدمت همسرشهید مدافع حرم مهدی حسینی هستیم تا اگر لایق باشیم
شاید مناسبت خاصی برای انتشار این مطلب وجود نداشته باشه اما به هر حال طبق فرموده حضرت آقا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست
«امروز کمی دلم گرفته کمی شهادت میخواهم»
اللهم ارزقنا شهادت
متن وصیتنامه در ادامه مطلب
قسمت اول وصیت نامه
برای بانوی صبر
السلام ای بانوی سلطان عشقالسلام ای بانوی صبر دمشقزیبنبِ دنیا و عقبیِ علیشرح مدح لافتی الا علیدر مسیر شام غوغا کرده اییشهر را آشوب برپا کرده اییخطبه خواندی از غریبی حسینزنده کردی کر
شاید مناسبت خاصی برای انتشار این مطلب وجود نداشته باشه اما به هر حال طبق فرموده حضرت آقا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست
«امروز کمی دلم گرفته کمی شهادت میخواهم»
اللهم ارزقنا شهاده
متن وصیتنامه در ادامه مطلب
قسمت اول وصیت نامه
برای بانوی صبر
السلام ای بانوی سلطان عشقالسلام ای بانوی صبر دمشقزیبنبِ دنیا و عقبیِ علیشرح مدح لافتی الا علیدر مسیر شام غوغا کرده اییشهر را آشوب برپا کرده اییخطبه خواندی از غریبی حسینزنده کردی کر
امروز می خواهیم مسئله قانون جذب در قرآن را از زیر مجموعه های قانون جذب را برای شما تشریح کنیم
بسیاری از دانشمندان حوزه های مختلف ، از قرآن به عنوانی یکی از راز آلودترین کتاب های موجود در دنیای امروزی یاد می کنند و معتقدند که این کتاب اگر به درستی خوانده شود و اگر به درستی ادراک شود ، می تواند هزاران دروازه از علم که امروزه برای مردمان جهان باز نیست را بگشاید. از این رو یکی از راه های اعتبارسنجی هر علمی می تواند قرآن باشد . از آنجا که خود خداون
فضه خادمه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهما
نقل است از شیخ عبدالله مبارک که گفت وقتی به مکه معظمه می رفتم وقت نماز صبح از راه بیرون شدم تا به امر حق مشغول شوم از طرفی صدای ناله بگوشم رسید، پیش رفتم زنی را دیدم چادری از پشم بر سر کشیده گوش دادم که چه می گوید: این آیه را می خواند «امن یجیب المضطر اذا دعاه» من بگوشه رفتم و نماز گذاردم پس پیش رفتم و گفتم السلام علیک ـ از آیه قرآن جواب داد «سلام علیکم طبتم فادخلوها خالدین ـ سلام علیکم کتب ربکم علی نفس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرهنگی هنری لاران